Нові ноутбуки завжди коштували дорого, тому не кожна людина здатна стати власником сучасної комп’ютерної техніки. Аналогічна ситуація складається в невеликих компаніях, приватних фірмах і державних структурах, де без нормального комп’ютера організувати трудову діяльність неможливо.

Що ж робити, якщо терміново необхідний ноутбук з певними технічними характеристиками, а новий пристрій коштує занадто дорого? Вихід один – на вторинному ринку купити БВ ноутбук з Європи в Івано-Франківську за адекватною ціною. Однак це будуть не старі списані машини, призначені для утилізації, а сучасні моделі з терміном використання від двох до п’яти років. Причому б / в ноутбуки з Європи будуть володіти наступними параметрами.

  • Потужні технічні характеристики;
  • Повна працездатність;
  • Наявність необхідного програмного забезпечення;
  • Гарантійний термін після придбання.

Більшість моделей неможливо відрізнити від абсолютно нових пристроїв, адже на корпусі ноутбука відсутні сліди експлуатації: плями, потертості клавіатури, подряпини,

У чому секрет низької ціни?

Звичайно, чудес не буває, просто в Євросоюзі нові комп’ютери спочатку мають вартість на 30-50% нижче, ніж в Україні. Причому більша частина ноутбуків купується оптом великими корпораціями в лізинг. Після погашення фінансових зобов’язань комп’ютери списуються і закуповуються більш сучасні потужні агрегати. Саме так ноутбуки виявляються на вторинному ринку.

На європейських складах співробітники нашого сервісу вибирають тільки пристрої з оптимальними технічними параметрами і ідеальним корпусом, і дисплеєм. Якщо вас цікавить продаж ноутбуків б/в з Європи, то сміливо звертайтеся до нас. Ми оперативно підберемо ноутбук в ідеальному стані, який задовольнить ваші очікування і заощадить фінансові ресурси. Хочеться відзначити – велика частина пропонованих моделей має європейський стандарт якості (IP і MIL-STD-810).