Компанія ramservice пропонує професійний ремонт ноутбуків з гарантією якості. З кожним клієнтом укладається угода і обговорюється термін і вартість роботи. Кінцева ціна за послугу складається з вартості запчастини, яка була замінена і роботи майстра. Проте всі роботи виконуються штатними фахівцями компанії, тому, клієнт отримує чесні прямі ціни.

Які роботи пропонуються

Здійснюється будь-який ремонт ноутбуків з гарантією якості. При цьому ремонт техніки виконується в сервісному центрі. Для кращого розуміння основні види робіт слід описати докладніше:

  • ремонт ноутбуків з гарантією якості в м.Івано-Франківську може полягати в очищенні від пилу, заміні теплоелементів. Найчастіше, саме пилові “матраци” призводять до перебоїв в роботі ноутбуків і подібної техніки;
  • проводиться заміна клавіатур, миші, ремонт окремих кнопок, а також електричного дроту при його пошкодженнях;
  • при виході з ладу тієї чи іншої деталі, ремонт ноутбуків в м.Івано-Франківськ включає її заміну. При цьому компанія використовує гарантовано оригінальні вироби, отримані від офіційних постачальників. Всі необхідні запчастини є в наявності і замовникам не доведеться чекати їх доставку.

Таким чином, незалежно від характеру поломки, працездатність техніки буде відновлена. Однак клієнти можуть запросити додатково і апгрейд ноутбука. Це дозволить збільшити його потужність, поліпшити роботу оперативної пам’яті і інші дані пристрою.