Сервісний центр здійснює ремонт планшетів з гарантією якості в Івано-Франківську. При цьому ремонт планшетів в м.Івано-Франківськ проводиться досвідченими майстрами, кожен з яких працює не менше 5 років. Тому, клієнти можуть звертатися з будь-якими поломками планшетів всіх марок, моделей незалежно від року випуску.

Основні види робіт

Сервісний центр пропонує вигідні умови клієнтам. Так, діагностика планшетів в Івано-Франківську виконується абсолютно безкоштовно за умови виробництва подальшого ремонту. Для кращого розуміння, основні види робіт слід описати докладніше:

  • Нерідко, неполадки в роботі зазначеної техніки пов’язані з великим скупченням пилу. Майстер знайде і видалить такі «подушки» з пилу;
  • Обов’язково перевіряється стан електричного кабелю, з’єднань між окремими елементами техніки. При необхідності, деформований або пошкоджений кабель змінюється на новий;
  • Ремонт планшетів полягає в заміні деталі, що вийшла з ладу.

Перевагою послуг компанії є використання оригінальних деталей. Вони закуповуються безпосередньо у постачальників за низькими цінами. Відповідно, клієнти теж не переплачують, і загальна вартість послуги значно знижується.