З появою портативного комп’ютера, без якого не можна собі уявити сучасну ділову активність, навчання, спілкування, а також ігровий відпочинок, життя значно змінилося. Цей інструмент потрібен завжди, в повній готовності виконувати корисні функції. Підтримувати стабільну працездатність допоможе грамотна профілактика.

Коли потрібно робити профілактику?

Фахівці вважають, що чистка ноутбука від пилу потрібна не рідше одного разу на рік. Якщо умови експлуатації пристрою пов’язані з запиленим повітрям, наявністю домашніх тварин, то робити таку чистку потрібно частіше.

Технічні індикатори, що вказують на необхідність профілактики.

  1. Вентилятор (кулер) припинив працювати або почав шуміти.
  2. Пристрій перегрівається або не включається.
  3. При включенні ноутбука, запуску програмного забезпечення не відбувається.
  4. Відбувається мимовільне вимикання.
  5. У роботі відзначається гальмування, вимикання від перегріву, зависання.
  6. Пристрій поводиться нестабільно, при візуальному огляді видно внутрішню забитість пилом.

Якщо в роботі почали зустрічатися перераховані недоліки, потрібна комплексна чистка та профілактика ноутбука від пилу.

Як робити профілактику ноутбука?

Не підготовленому користувачеві розумніше і дешевше буде звернутися до спеціалізованого сервісного центру. Що ж входить в послугу?

– Використання професійних інструментів. Це мінімізує втрати в естетиці зовнішнього вигляду, а також подальшої продуктивності.

– Система охолодження (радіатори) очищаються, проводиться заміна термопасти ноутбука як на центральному, так і на графічному процесорах. Шум в кулері усувається змазуванням його двигуна. Очищення окислених контактів в оперативній пам’яті усуне проблему включення пристрою без старту.

– Тестова навантажувальна перевірка роботи пристрою, зовнішня чистка.

Крім комплексних профілактичних робіт, сервісний центр зможе надати гарантію, яка допоможе знизити фінансові витрати при повторюваних або нововиявлених неполадках.