На жаль, на відміну від настільних ПК, які Ви можете оновлювати практично повністю, ноутбуки є більш ізольованими гаджетами, які можуть мати певні обмеження, коли справа доходить до доступу до нутрощів і їх модернізації. Насправді, якщо розглядати певні компоненти, то їх заміна може виявитися зовсім іншим експериментом.

Що можна поміняти в ноутбуках?

Найпоширеніші апгрейди в наші дні в ноутбуках – це ОЗП і накопичувачі пам’яті. Останнє – дуже важлива деталь в комп’ютерних машинах, тому багато користувачів схиляються до зміни твердотільних накопичувачів на значно краще рішення – заміна жорсткого диска HDD на SSD. Те ж саме стосується ОЗП, якщо 4GB – стандартна загальна сума пам’яті, доступна для ОС Windows і додатків, то збільшення обсягу оперативної пам’яті до 8GB або навіть 16GB може дійсно підвищити продуктивність і багатозадачність Вашого ноутбука.

На деяких ноутбуках можливо оновлення Центрального і графічного процесорів, але це буде набагато складніше. При самостійній заміні, Вам потрібно буде додатково переконатися в покупці сумісних компонентів, які підійдуть саме вашому ноутбуку і будуть підтримуватися його BIOS. Різні процесори генерують різну кількість тепла, тому нові компоненти можуть генерувати занадто багато тепла для вентиляторів і систем охолодження, які поставляються разом з ноутбуком. Апгрейд ноутбука, відеокарта якого застаріла, також можливий, але в цьому питанні також заховано безліч підводних каменів, пов’язаних з теплопровідністю і сумісністю. Це все проблеми, які потрібно враховувати обов’язково.

Саме тому модернізація і апгрейд ноутбука – це процес, який краще довірити фахівцям своєї справи. Професійні майстри сервісу Ramservice готові вирішити Вашу проблему якісно і досконально.