Ноутбук, через певний час користування застаріває, а на ринку з’являються пристрої з кращими характеристиками. Купувати новий – витратно, ціни чималі. Наш сервіс пропонує альтернативу. Пропонується послуга – модернізація ноутбука з гарантією в м. Івано-Франківську. Її обсяг і якість залежить безпосередньо від моделі і технічних характеристик пристрою. Досвідчений користувач більшість операцій може виконати самостійно. Однак якісна модернізація ноутбука повинна виконуватися фахівцем.

В першу чергу користувачів цікавить оперативна пам’ять. Змінити або поліпшити її можливо практично в кожному виді ноутбука. Для цього слід додати або замінити спеціальні модулі. Головне підібрати підтримувані даною моделлю.

Існує можливість і встановити більш потужний процесор. Це краще робити в умовах сервісного центру, можуть знадобитися оновлення BIOS і системи охолодження.

Більшість виробників дає можливість замінити жорсткий диск. Можна застосувати з великим об’ємом або більш високою швидкістю обертання.

У ряді моделей допускається установка нової відеокарти або графічного прискорювача.

Допускається оновлення модему і мережевої карти.

Що стосується екрану, тут можливості обмежені. Можна тільки замінити LCD матрицю на LED, це підвищить якість зображення.

Всіх, кого цікавить поліпшення характеристик або апгрейд ноутбука, запрошуємо в наш сервіс. Це дозволить зробити ваш пристрій більш швидким і сучасним і при цьому заощадити кошти.