Сьогодні ноутбук є незамінним пристроєм для будь-якої людини: будь то студент або директор великої компанії. Але не у всіх є кошти для покупки нового девайса, тому доводиться звертатися до ринку  вживаної техніки. Так які ж переваги і недоліки б / в ноутбуків і як купити недорогий ноутбук?

Переваги

Звичайно ж, очевидна перевага – ціна. Вторинний ринок комп’ютерної техніки рясніє лептопами на будь-який смак і гаманець. Це може допомогти заощадити до половини вартості ноутбука б /в для роботи.

Недоліки

Недоліки теж лежать на поверхні. Як правило, більшість б / в ноутбуків працюють гірше нових через багато факторів. Зовнішні дефекти, такі як подряпини – хороший спосіб збити ціну на 10-15 відсотків, жертвуючи тільки зовнішнім виглядом девайса. Більш серйозні пошкодження – тріщини, що  є вагомим приводом відмовитися від цієї пропозиції, адже вони свідчать про падіння або інший фізичний вплив на ноутбук. Це загрожує ушкодженню жорсткого диску, дисплея, акумулятора і навіть тріщинам в мікросхемах. Тому перед покупкою потрібно уважно оглянути зовнішній вигляд корпусу ноутбука, дисплея, буквально перевірити кожен сантиметр, кожен піксель.

Також необхідно перевірити заявлені апаратні характеристики, працездатність тачпада, відеокарти, процесора, клавіатури, і інших комп’ютерних аксесуарів. Інформацію про те, як у всьому цьому впевнитися, знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет. Це основні правила, якими потрібно керуватися, щоб купити б / в ноутбук для роботи.

Незалежно від того, чи потрібен Вам ноутбук б / в для роботи з Європи, або ж для особистих цілей, необхідно бути вкрай уважним і обережним. Нехай ці поради допоможуть Вам зробити вибір. Успіху в купівлі та використанні нового лептопа!