Купівля нового планшета в магазині не завжди виправдана. Абсолютно новий пристрій за межами магазина втрачає в ціні відразу як мінімум 20-30%. Це означає, що на вторинному ринку можна купити планшет недорого, який по обчислювальній потужності і обсягу пам’яті буде перевершувати в тій же ціновій категорії нову модель з магазину. Особливо має сенс купувати гаджет на вторинному ринку, якщо він купується дитині або для постійного використання в «складних умовах».

Але, слід враховувати, що покупка будь-якої техніки «з рук» має свої ризики. А б / в планшети продаж в Україні – це ризик вдвічі. Наприклад, якщо угода здійснюється на OLX, ніхто не гарантує, що ви отримаєте дійсно справний пристрій, який на 100% відповідає опису в оголошенні. До того ж не секрет, що подібні майданчики – це улюблене місце проживання різних шахраїв.

Але вихід є! Без всяких ризиків планшет купити в Україні ви можете в нашому сервісі. Чому саме у нас? Перш ніж виставляти будь-який пристрій на продаж, наші фахівці ретельно перевіряють його, проводять тести, налаштовують ПО і здійснюють необхідну профілактику, тим самим забезпечуючи довгострокову і безперебійну роботу гаджета.

Таким чином, звертаючись в RAMservice ви можете купити планшет за такою ж вигідною ціною, як при покупці у «приватників з рук». Але при цьому захищаєте себе від будь-яких шахрайський дій, отримуєте на 100% працездатний пристрій без будь-яких «підводних каменів» і, звичайно, з гарантією. Адже ми дбаємо про свою репутацією і цінуємо кожного свого клієнта!

Також наші фахівці з радістю проконсультують вас – допоможуть підібрати оптимальну модель, з урахуванням ваших вимог і фінансових можливостей.

Територіально здійснюється продаж б / в планшетів в м. Івано-Франківськ. Але можна зробити покупку з будь-якої точки України і отримати товар службою доставки в своєму місті.