У компанії можна замовити ремонт ноутбука під ключ. Здійснюється продаж, підбірка, заміна комплектуючих для ноутбуків всіх марок і моделей, незалежно від року випуску. При цьому продаж, підбірка, заміна комплектуючих для ноутбуків м.Івано-Франківськ виконується штатними фахівцями компанії без участі сторонніх майстрів. Це дозволяє пропонувати замовникам доступні ціни без зайвих накруток.

Переваги послуг 

Представлений продаж, підбір, заміна комплектуючих для ноутбуків в Івано-Франківську дозволить відновити працездатність будь-якої такої техніки незалежно від характеру поломки. Однак переваги даної пропозиції компанії слід розглянути більш детально:

  • Є власний склад запчастин, які використовуються для ремонту або реалізуються замовникам. Тому, клієнтам не доводиться очікувати доставки, так як всі товари є в наявності;
  • Компанія закуповує деталі для ноутбуків безпосередньо у офіційного постачальника безпосередньо. Завдяки такій організації взаємодії вдається виключити реалізацію товарів сумнівної якості або бракованої продукції;
  • На всі роботи дається письмова гарантія, що найкращим чином захищає права і інтереси клієнтів. Крім того, видається документ з перерахуванням виконаних робіт і найменувань деталей, які були замінені.

При повторному зверненні замовники можуть розраховувати на знижку, як постійні клієнти.