Ми повинні розуміти, що материнська плата на ноутбуці і стаціонарному комп’ютері – різниться. Звичні знання про материнку в комп’ютері не допоможуть для ремонту ноутбука. Раз вже так сталося, що потрібний ремонт материнської плати ноутбука, то необхідно розуміти, що до кожного ноутбука можна поставити тільки рідну плату. Плату від іншої моделі Ваш ноутбук не прийме. Це пояснюється тим, що материнська плата ноутбука включає в себе дуже багато підсистем пристрою і на ній зберігається майже все.

Для того, щоб розібратися в причині поломки і заміни плати, можна звернутися в сервісний центр з цією проблемою. У сервісному центрі є все необхідне: обладнання, інструменти, всі види запчастин (якщо немає, то роблять під замовлення). Досвід роботи сервісного центру Ramservice більше 15 років. Майстри знають свою справу і виправляють кожне пошкодження.

Як проводиться заміна материнської плати на ноутбуці і чи безпечно це?

Перш ніж замінити материнську плату, майстер проводить діагностику пристрою. Діагностика дасть зрозуміти наскільки сильні пошкодження, чи є інші поломки крім основної і т.д. Потім майстер вибирає яким способом він зможе замінити материнську плату і, відповідно, здійснює її заміну. Найчастіше повна заміна плати проводиться дуже рідко. Найчастіше зустрічаються проблеми в процесорі або інших її елементах. Повністю поставити нову материнку коштує дуже дорого. Буде простіше відновити пошкоджену. Після заміни материнської плати або її елементів проводиться тестування. І ось, Ваш ноутбук готовий до експлуатації!