Ремонт ноутбуків в м.Івано-Франківськ

Практично в кожному будинку або квартирі можна зустріти ноутбук, причому нерідко кілька. У світі це найпоширеніший вид комп’ютерів. У деяких країнах їх називають лептопами. Вони поєднують у собі привабливість мобільних пристроїв і міць настільних ПК. Але будь-які, навіть самі надійні, пристрої виходять з ладу. Ремонт ноутбуків в сервісному центрі більш ефективний і безпечний в порівнянні з ремонтом в кустарних умовах. Перш за все тут є необхідне обладнання та кваліфіковані кадри. Ось чому в сервісному центрі можливий ремонт ноутбуків в Івано-Франківську будь-якої складності.

До основних несправностей комп’ютерів можна віднести:

  1. Перегрів пристрою. Потрібне проведення регулярних профілактичних робіт: заміна пасти, мастило вентилятора і т. Д.
  2. Попадання вологи. Більшість ноутбуків не має захисту від попадання рідини всередину пристрою. Зазвичай страждає клавіатура і сенсорні пристрої. Якщо проникнення рідини в комп’ютер сталося, то перш за все його слід відключити і зняти батарею.
  3. Пошкодження механічного характеру. Якщо екран розбитий, то його можна тільки замінити на новий, відновленню він не підлягає.
  4. Вихід з ладу роз’ємів. Часто їх просто міняють на нові.

У сервісі можливий ремонт негарантійних ноутбуків. Після отримання від клієнта пристрою, воно проходить діагностику. За її результатами, вартість ремонту узгоджується із замовником послуг. Після проведення ремонтних робіт замовник отримує гарантію на послуги на 6 місяців.