Де замовити ремонт тачпада недорого?

Тачпад забезпечує нормальну експлуатацію ноутбука. Поломка цієї деталі істотно обмежує функціонал виробу. При цьому ремонт тачпада (touchpad) в ноутбуці виконується в короткі терміни і з гарантією якості. При зверненні в сервісний центр, поломка буде усунена в той же день і замовник отримає повністю працездатний пристрій.

Особливості ремонту

Центр пропонує лагодження поломки під ключ. Особливості даної послуги потрібно  подати докладніше:

  • Необхідно з’ясувати причину поломки. Для цього потрібна діагностика, яка виконується фахівцями центру безкоштовно;
  • За результатами діагностики, приймається рішення про спосіб ремонту. Важливо вказати, що діагностика і ремонт тачпада ноутбука виробляються з використанням сучасного обладнання і оригінальних запчастин. Як правило, для відновлення працездатності потрібно міняти тачпад. Центр гарантує установку оригінальних виробів, отриманих від офіційних представників виробника. Тому, новий тачпад буде відрізнятися великою експлуатаційним ресурсом і зможе прослужити 5 і більше років;
  • Заміна тачпада на ноутбуці може виконуватися за місцем знаходження замовника. Відповідно, поламану техніку не потрібно нікуди везти, втрачаючи на це час.

Ремонт тачпада можливий в будь-який день без вихідних або свят. Передбачено терміновий ремонт, коли майстер приступає до ремонту безпосередньо після надходження замовлення.