б/у запчасти для ноутбука
розбирання ноутбука на запчастини

розбирання ноутбука на запчастини

Ринок запчастин для ноутбуків дуже насичений , тут багато підробок. З вартістю запчастин справи йдуть не краще. Кожен підприємець встановлює свої ціни, які далекі від ринкових.

Загальновідомо, що найдорожчими запчастинами є нові запчастини, які поставляються офіційними дилерами. Однак навіть тут покупець не застрахований від підробок і неякісного товару. Більшість запчастин, що ввозяться в Україну, підробка. Користуючись нестабільною економічною ситуацією в нашій країні, виробники оригінальних деталей поставляють до нас товар, який нижче за вартістю і гіршої якості.

То що ж краще – купити нову чи купити б/в запчастину? Безсумнівно, цим питанням задаються практично всі хто зіткнувся з поломкою ноутбука. Однозначної відповіді немає. Керуючись своїм досвідом в даній сфері, ми можемо лише дати Вам кілька корисних порад.

Аргументи на користь б/в запчастин

  1. Головним аргументом на користь б/в запчастин це їх низька вартість. Ціна на б/в запчастини для ноутбука становить близько 25-30% від вартості нової запчастини. Якщо Вам необхідно заощадити – купуйте б/в запчастину. Також б/в запчастина може бути встановлена ​​як тимчасова, або для ремонту ноутбука виданого Вам на роботі, де Ви випадково щось зламали і повинні відновити за свої гроші.
  2. Якщо ваша модель ноутбука знята з виробництва та нових запчастин немає на ринку. Великі компанії користуються своїми ноутбуками протягом багатьох років, тому виробники обладнання повинні продовжувати робити для них запчастини. Тільки ноутбуки бізнес-класу залишаються на ринку протягом року або довше і компоненти, такі як запасні батареї і блоки живлення змінного струму, доступні протягом багатьох років. Якщо ж у Вас бюджетний ноутбук, може скластися так, що запчастини для нього вже не виробляють.
  3. Краще взяти оригінальну стару запчастин, ніж нову китайську невідомої якості. Всім відомо – виробництво максимально здешевити виробництво, від чого страждає якість. І як би не довелося платити двічі.
Дівчина з ноутбуком

Дівчина з ноутбуком

Оригінальні б/в запчастини Ви можете легко придбати за допомогою нашого інтернет-магазину shop.ramservice.com.ua або на інших торгових майданчиках і аукціонах. Ми завозимо ноутбуки на розбороку з усієї Європи. А в країнах ЄС рівень обслуговування техніки набагато вище. Крім того, європейці в середньому змінюють ноутбуки кожні 3 роки. Все це гарантує незначний знос запчастин ноутбука. Таким чином, придбана на такій розборці запчастина б/в прослужить Вам довше, ніж нова, але дешева підробка.

Якщо у Вас виникають питання щодо купівлі запчастин для ноутбука, звертайтеся до нас за телефоном  +380967990855. Наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам підібрати оригінальну запчастину для вашого ноутбука.