Як відновити дані ноутбука?

Щоб зрозуміти, як саме відбувається відновлення даних ноутбука і як цього уникнути необхідно знати причину зникнення даних. Справа в несправності операційної системи, зламаному жорсткому диску або вірус і т.д. – всі ці випадки індивідуальні і вимагають індивідуальних рішень. Ми розглянемо найпоширеніші випадки несправностей, через які ви могли загубити дані і шляхи їх вирішення.

1. Операційна система не завантажується, але ноутбук робочий.

  • Скачайте образ диска Ubuntu в форматі iso. Встановіть його на завантажувальну флешку;
  • Вставте флешку в ноутбук і завантажте операційну систему з неї;
  • Після запуску ОС встановити і запустити Ubuntu;
  • Натисніть на кнопку Place і виберіть ваш диск;
  • Вставте чистий диск або флешку, щоб записати туди всі дані;
  • Відкрийте і перетягніть необхідне з ноутбука на вашу флешку.

Якщо вас хвилює термінове відновлення даних ноутбука, то цей спосіб допоможе вам заощадити час в порівнянні з іншими альтернативами.

2. Розберемо випадок, коли ви видалили дані, які через якийсь час вам знадобилися і тепер необхідно їх відновити. Для таких ситуацій придумано безліч програм. Все що вам необхідно зробити це встановити одну з них і дотримуючись інструкції по відновленню повернути втрачене.

3. Якщо вам необхідно відновити дані з твердого диска несправного ноутбука, то для цього вам вже необхідно буде звернутися в сервісний центр, один з кращих у своєму роді – RAM service. Ви можете зайти на сайт сервісу і уточнити все, що вас цікавить «www.ramservice.com.ua/ru».