Завдяки високій кваліфікації співробітників та використанню передових технологій, в спеціалізованому сервісному центрі всі роботи здійснюється швидко і якісно, причому навіть для самих старих моделей. Можливо відновлення даних з жорсткого диска (HDD) навіть в тому випадку, якщо диск був істотно пошкоджений. Сервісний центр здійснює повний спектр робіт, гарантується висока якість обслуговування.

Роботи по відновленню інформації в спеціальній камері

У герметичному блоці проводяться роботи при виявленні зміщення пластин, при заклинюванні двигуна, при зчитувальних головок. Розтин камери проводиться в спеціальній, так званій, чистій кімнаті або чистому боксі.

Отримання даних з дільниць, які зазнали механічних пошкоджень

Биті сектора, як правило, тягнуть за собою повне руйнування поверхні диска. Втрачаються дані. які представляють певну цінність. Для їх відновлення використовуються найсучасніші технології, які допомагають відновити дані з механічно пошкоджених ділянок в максимальному ступені.

Якщо зруйнована логічна структура диска, то виключений доступ до будь-яких розділів носія. В такому випадку звернення до накопичувача необхідно максимально мінімізувати. Роботи ведуться з використанням спеціальної копії. Відсутні зміни пов’язані зі структурою носія.

Сервіс по відновленню інформації з жорсткого диска гарантує якісне обслуговування замовників, роботи проводяться на найсучаснішому обладнанні.