Якщо Ви купили новий ноут і Ваш старий просто припадає пилом в кімнаті без діла, задумайтеся про те, щоб принести його до нас в офіс за адресою вул. Вовчинецька, 28, місто Івано-Франківськ. Навіщо тримати в будинку непотрібну для Вас річ? Наші консультанти абсолютно безкоштовно оглянуть його і запропонують гроші в обмін на Ваш гаджет. Ваш ноутбук може бути поламаний, побитий, на ньому може не тримати заряд батарея або навпаки, він може бути в хорошому стані – ми приймемо його в будь-якому вигляді.

Для Вас – це спосіб позбутися від непотрібної речі і заробити трохи грошей, а для нас – можливість отримати нові деталі для ноутбуків або ж сам ноутбук. Це екологічно і вигідно всім. Ми даємо друге життя ноутбуку, він буде радувати нового власника.

Продати ноут так само можна на інших сайтах на кшталт OLX, але для цього потрібно додатково витрачати час, нерви, а іноді і гроші для просування товару. І це далеко не всі мінуси, Ви можете відправити Вашу техніку післяплатою людині, а він відмовиться від неї на пошті. У випадку з нашою компанією, Ви витратите максимум 30 хвилин і вийдете з будинку з грошима на руках.

Якщо Ви дочитали цю статтю і все ще думаєте чи варто йти саме до нас, то перечитайте її ще раз. А ми чекаємо Вас в нашому офісі і бажаємо, щоб Ваша техніка служила Вам довгі роки. А в разі чого – заглядайте до нас.