Несправність BGA-мікросхем неминуче призводить до поломки ноутбука і неможливості його подальшого використання. Для усунення даної несправності, недостатньо просто замінити зазначену мікросхему. Її необхідно перепаяти, що представляє собою вкрай кропітку і складну роботу. Заміна BGA чіпів в м. Івано-Франківську виконується найбільш досвідченими майстрами сервісного центру.

Переваги послуги

Заміна, перепайка BGA чіпів ноутбуків в сервісному центрі дозволяє повністю відновити працездатність пристрою. Особливості та переваги представленої послуги слід розглянути докладніше:

  • Використовуються виключно оригінальні мікросхеми. Такі мікросхеми підбираються, виходячи з марки і моделі ноутбука. Тому, вони будуть гарантовано сумісні і труднощів з роботою після ремонту не виникне;
  • Оригінальні запчастини відрізняються великим експлуатаційним періодом і зможуть пропрацювати п’ять і більше років при дотриманні нормальних умов використання;
  • Робота виконується вручну дуже акуратно. При цьому майстер не пошкодить суміжні деталі пристрою;
  • Дана робота дозволяє уникнути повноцінний ремонт або заміни відеокарти пристрою;
  • Зазначена послуга надається за фіксованою вартістю. Вона включає вартість за мікросхему і оплату праці майстра. При цьому довільне збільшення вартості роботи виключається, що дозволяє замовнику дуже точно планувати свої витрати на ремонт ноутбука.

На представлену роботу і саму деталь видається письмова гарантія сервісного центру.